tatlı, baharatlı, meyvemsi, ekşi, kavruk

Saf tatlarla dans

En unutulmaz lezzetler, en eşsiz aromalarla üretilir…

Malzemeler arasında doğru dengeyi ve uyumu sağlamak için derin bilgi birikimimizle sürekli çalışıyoruz. Genişletilmiş lezzet portföyümüzle en özel aromaları üreterek, yiyecek, içecek ve gıda takviyelerini size en leziz helleri ile sunuyoruz.

 

Hızlı Üretim ve Teslimat

R

Yüksek Kalite

Mutlu Müşteriler

ŞEKERLEME

Şekerleme – Çikolata – Sakız

Zengin içerikleri ve müşteri odaklı geliştirilen reçetelerle elde eilen aromalarımız benzersiz tatlar ortaya çıkarırken şekerlemeler en tatlı haline bürünüyor.

İÇECEKLER

Enerji İçeceği – Gazlı İçecek – Çay – Kahve – Meyve Suyu – Toz İçecek

Uzman aromatisyenlerimizin tecrübeleri ile mükemmel bir ahenkle buluşan bileşenler, en trend içeceklere yeni tatlar ve karakterler veriyor.

NARGİLE

Kaliteli hammadde portföyü, yüksek teknoloji, uzman kadro ile nargile aromalarımızın kalitesini arttırarak, geniş kartelamıza farklı ve yeni yeni lezzetler katarak bir sonraki projeye koşuyoruz

FIRIN

Kek – Bisküvi – Gofret – Kraker

Kat kat planlanan ve içi zengin meyvelerle donatılan bir pasta gibi duyuların beklentisini sanata dönüştüren aromalarla fırınlanan tüm ürünler için benzersiz tatlar sunuyoruz.

SÜT ÜRÜNLERİ

Süt – Yoğurt – Dondurma – Puding

Süt ve süt ürünlerinde istenen sonuçları veren, kaliteli aromalarımızla sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

AĞIZ BAKIM

Diş Macunu – Gargara – Ağız Bakım Suyu

Ağız bakım ürünlerindeki hassasiyet ve tüm özel gereksinimler gözetilerek geliştirilen aromalar ile seçkin ürünler sunuyoruz.

YEMCİLİK

Pet – Sığır – Koyun – At – Kanatlı

Hayvan yemi içerisinde tat ve kokuyu değiştiren aromalar ile hayvan yeminin standardizasyonu, yemde yüksek kalite, yem tüketimini ve hayvanlarda kilo ve süt verimini arttırıyoruz.